Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Proč nechodím k volbám

26. 04. 2016 9:02:37
Získali jsme utopisty všech odstínů - demagogy, monarchisty, socialisty i komunisty, a všechny jsme zapřáhli pro sebe. Každý po svém a na svém místě podrývá zbytky bývalé vládní moci a pokouší se zvrátit současný vládnoucí řád.

Jejich činností jsou rozvráceny všechny státy, které touží po klidu, jemuž jsou ochotny přinést nejvyšší oběti. Ale my jim nedáme pokoj, dokud pokorně a veřejně neuznají naši svrchovanou vládu. (Protokoly sionských mudrců, 9. protokol, bod 6)

Tyto protokoly jsou údajně falza, může být, je mi to jedno. Podstatné je, že se naše civilizace vyvíjí posledních 320 let přesně podle pravidel v Protokolech popsaných, byť byly zveřejněny před 120 lety. V co nevěřím je židovské spiknutí na ovládnutí světa. Spiknutí na ovládnutí světa samozřejmě existuje, ale chytří a vzdělaní židé mu jen poskytují své schopnosti při jeho administrování. Skutečnými hybateli jsou vlastníci nadnárodního kapitálu, u nichž je etnicita či religiozita zcela nepodstatnou záležitostí (např. Rockefelleři jsou protestanti, Rothschieldi židé).

V současné době jsme v celém západním světě svědky odklonu voličů od tradičních politických stran u nichž je již příliš vidět, jak nereprezentují zájmy těch již je zvolili, ale reprezentují výhradně zájmy těch, kdož financovali jejich volební kampaně.

Proto má Lidová fronta paní Le Pen ve Francii našlápnuto k vítězství v prezidentských volbách, proto v Polsku vyhrála strana Kaczyńskich, proto na Slovensku získal Marian Kotleba 8% hlasů, v Rakousku se stal vítězem 1. kola prezidentských voleb kandidát strany Svobodných a v USA válcuje své soupeře nekonformní Donald Trump. Tisk je nazývá populisty či dokonce fašisty, ale to jen stará garnitura kolem sebe kope v hrůze ztráty svých politických funkcí.

Tito noví lidé a strany představují vzpouru občanů proti zprofanovanému establishmentu a naději na lepší zastupování jejich zájmů při řízení států.

Jenomže chyba lávky. Parlamentní demokracie v sobě zkrátka má vkomponovánu systémovou vadu a to tu, že nezaručuje výkon politických funkcí morálními a moudrými jedinci.

Představte si, že jste si založili politickou stranu a založili jste ji s těmi nejčistšími úmysly na změnu světa v rajskou zahradu a lidé vám váš čistý úmysl uvěřili a začali do vaši strany vstupovat nejprve z čistého idealismu. Časem jste si vybudovali určitou pozici na politickém poli a začínáte aspirovat na vstup do parlamentu. Strana potřebuje finance, proto přijímáte finanční dary z nejrůznějších zdrojů, významné dárce znáte osobně. Potřebujete schopné lidi, ne jen idealisty, abyste dokázali formulovat program a řídit jeho plnění. Proto se ohlížíte po talentovaných lidech. No a strana se stává propojená s okolím a infiltrovatelná z okolí. Přesně v duchu citovaného protokolu se vám do strany dostanou lidé, kteří přišli se zadáním zvenku: V případě úspěchu modifikovat stranu v takový subjekt, který minimálně nebude škodit naším zájmům, v lepším případě jim bude nahrávat. A uvidíte, že to budou právě tito lidé, kteří budou těmi nejschopnějšími politickými talenty, které bude mít strana k dispozici.

A přesně tak to je s nastupující politickou garniturou. Kdyby nebyli podchycení globalistickými zájmy, nesehnali by dostatek financí na chod strany, média by je rozcupovala jako naprosté extrémisty. Nikdo by si o ně neopřel ani kolo. Byli by marginální politickou silou, jako je u nás například hnutí D.O.S.T. (pamatujete, jak globalista Schwarzenberg zatočil s panem Bátorou jen se objevil v úřednické – nikoli politické – funkci na jednom ministerstvu?)

A proto nechodím volit. Nemá to smysl. Agenda, kterou kterákoli politická garnitura nakonec bude naplňovat, je cesta k totalitnímu státu řízenému z jednoho světového centra pomocí regionálních center jakým je naše slavná EU. I ten nenáviděný Putin pracuje na tvorbě Euroasijské unie, budoucí sestřičky Bruselu.

Cesta z tohoto průšvihu, který se dá směle nazvat ďáblovým panstvím na zemi, je jediná. Tím je evoluční skok, posun paradigmatu současné populace směrem od konkurence ke spolupráci. A možná, že to bude posun, ke kterému směřujeme 2000 let, krok do království lásky. Né té nenávistné a rozvratné havlovské. Ale té skutečně božské, kdy přestaneme závidět a nenávidět a přestaneme se zabíjet, znásilňovat a krást, protože pochopíme, že je to špatné. Ale, aby k tomu došlo, tak k tomu nepotřebujeme volby.

Autor: Jaroslav Moučka | úterý 26.4.2016 9:02 | karma článku: 17.92 | přečteno: 730x

Další články blogera

Jaroslav Moučka

Na vojnu sú treba tri veci: peniaze peňéži, peníze

Transparency International vydala studii, kde pýše, že jednou z hlavních hnacích sil války vedené IS je korupce místních úřadů.

22.2.2017 v 10:33 | Karma článku: 18.95 | Přečteno: 501 | Diskuse

Jaroslav Moučka

Je Doník skutečným revolucionářem v Bílém domě?

Kulturní marxisti všech zemí vyrazili na křížovou cestu proti nově demokraticky zvolenému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Babišův idnes plní údernickou normu 3 antitrumpovské články denně.

13.2.2017 v 9:54 | Karma článku: 15.25 | Přečteno: 460 | Diskuse

Jaroslav Moučka

Osídlení Sudet

Ve včerejším idnesu je článek o Osoblaze a jak se tam lidem těžko žije. http://ostrava.idnes.cz/pribehy-sidlist-osoblaha-na-krnovsku-dwq-/ostrava-zpravy.aspx?c=A170130_181103_ostrava-zpravy_jog

1.2.2017 v 10:37 | Karma článku: 27.89 | Přečteno: 1776 | Diskuse

Jaroslav Moučka

Trump versus Streep

Dal jsem si časový odstup od události, abych byl schopen se oprostit od případných emocí a vidět celou záležitost takříkajíc s čistou hlavou.

30.1.2017 v 10:22 | Karma článku: 34.29 | Přečteno: 1961 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Libor Popovský

Rozhodla se Evropa spáchat sebevraždu?

Překlad článku Judith Bergman „Europe: Choosing Suicide?" pro českou verzi webu Gatestone Institute zpracovaný paní Helenou Kolínskou a mnou.

29.6.2017 v 9:12 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Pavel Opl

Utahovali nám opasky, berou nám svobodu a co nám provedou dál ?

Deset milionů obyvatel naší republiky si muselo utahovat opasky, když pár gaunerů vytunelovalo naši zem. Z gaunerů se stali "VIP" a bohatí "mocipáni", kteří ovlivňují dodnes i legislativu. Tu legislativu, která nám bere

28.6.2017 v 23:17 | Karma článku: 38.79 | Přečteno: 1354 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Proč si president Miloš Zeman podřezává pod sebou větev?

President Miloš Zeman slíbil, že bude uvažovat o „bobříkovi mlčení“. Prý si všiml, že když mlčí, rostou mu žebříčky oblíbenosti,a naopak, když mluví, obliba klesá. Není se co divit, když se president svou mluvou dostává na dno!

28.6.2017 v 20:42 | Karma článku: 19.42 | Přečteno: 781 | Diskuse

Jan Ziegler

Žádné omluvy za kolonizaci, i ty podněcují islámský terorismus

Tito omlouvači bývají pokrytečtí a hlavně nebezpeční. Šíří totiž báchorku o zlém Západu a hodném rozvojovém světě, který údajně tolik trpěl pod koloniálním útlakem. Jenomže to je příšerné zlé nepravdivé černobílé vidění světa.

28.6.2017 v 18:35 | Karma článku: 31.12 | Přečteno: 869 | Diskuse

Vladimír Havránek

Prezident na Vysočině slíbil omezení sprostých slov a následně přirovnal premiéra ke svini

Miloš Zeman slíbil při dnešním setkání se starosty a zastupiteli v Jihlavě, že omezí své verbální projevy. To mu nezabránilo, aby vzápětí nazval premiéra Sobotku tímto hanlivým výrazem. Kam až lze v tomto úřadu zajít?

28.6.2017 v 13:35 | Karma článku: 23.43 | Přečteno: 1156 | Diskuse
Počet článků 187 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2727

Chtěl bych žít v demokratickém kapitalismu, kde se k sobě lidé chovají slušně, kde parazit je parazitem ať pobírá bezdůvodně sociální dávky anebo tyje ze spekulací na druhých, a kde se pracovitý člověk má dobře, kde politik chápe svůj mandát jako službu své vlasti a ne příležitost, jak si nahrabat, kde je soudce občany volený zástupce spravedlnosti, která se neřídí stohy dvojakých paragrafů, ale přirozeným právem a zdravým rozumem. Chtěl bych žít v zemi, kde se stát necpe lidem do životů, ale slouží a chrání tvůrce hodnot. A taky bych chtěl žít v zemi, kde slovo vlastenectví není pošlapáváno a zesměšňováno agenty cizích zájmů.

Místo toho žiji v oligarchokratickém systému, kde platí jediné zlaté pravidlo: Kdo má zlato, určuje pravidla. Žiji ve světě, kde svoboda je otroctví, válka je mír a pravda je lež a hromadě bezobratlovců nevadí za mrzký peníz tu lež psát nebo vysílat.

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.