Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Proč nechodím k volbám

26. 04. 2016 9:02:37
Získali jsme utopisty všech odstínů - demagogy, monarchisty, socialisty i komunisty, a všechny jsme zapřáhli pro sebe. Každý po svém a na svém místě podrývá zbytky bývalé vládní moci a pokouší se zvrátit současný vládnoucí řád.

Jejich činností jsou rozvráceny všechny státy, které touží po klidu, jemuž jsou ochotny přinést nejvyšší oběti. Ale my jim nedáme pokoj, dokud pokorně a veřejně neuznají naši svrchovanou vládu. (Protokoly sionských mudrců, 9. protokol, bod 6)

Tyto protokoly jsou údajně falza, může být, je mi to jedno. Podstatné je, že se naše civilizace vyvíjí posledních 320 let přesně podle pravidel v Protokolech popsaných, byť byly zveřejněny před 120 lety. V co nevěřím je židovské spiknutí na ovládnutí světa. Spiknutí na ovládnutí světa samozřejmě existuje, ale chytří a vzdělaní židé mu jen poskytují své schopnosti při jeho administrování. Skutečnými hybateli jsou vlastníci nadnárodního kapitálu, u nichž je etnicita či religiozita zcela nepodstatnou záležitostí (např. Rockefelleři jsou protestanti, Rothschieldi židé).

V současné době jsme v celém západním světě svědky odklonu voličů od tradičních politických stran u nichž je již příliš vidět, jak nereprezentují zájmy těch již je zvolili, ale reprezentují výhradně zájmy těch, kdož financovali jejich volební kampaně.

Proto má Lidová fronta paní Le Pen ve Francii našlápnuto k vítězství v prezidentských volbách, proto v Polsku vyhrála strana Kaczyńskich, proto na Slovensku získal Marian Kotleba 8% hlasů, v Rakousku se stal vítězem 1. kola prezidentských voleb kandidát strany Svobodných a v USA válcuje své soupeře nekonformní Donald Trump. Tisk je nazývá populisty či dokonce fašisty, ale to jen stará garnitura kolem sebe kope v hrůze ztráty svých politických funkcí.

Tito noví lidé a strany představují vzpouru občanů proti zprofanovanému establishmentu a naději na lepší zastupování jejich zájmů při řízení států.

Jenomže chyba lávky. Parlamentní demokracie v sobě zkrátka má vkomponovánu systémovou vadu a to tu, že nezaručuje výkon politických funkcí morálními a moudrými jedinci.

Představte si, že jste si založili politickou stranu a založili jste ji s těmi nejčistšími úmysly na změnu světa v rajskou zahradu a lidé vám váš čistý úmysl uvěřili a začali do vaši strany vstupovat nejprve z čistého idealismu. Časem jste si vybudovali určitou pozici na politickém poli a začínáte aspirovat na vstup do parlamentu. Strana potřebuje finance, proto přijímáte finanční dary z nejrůznějších zdrojů, významné dárce znáte osobně. Potřebujete schopné lidi, ne jen idealisty, abyste dokázali formulovat program a řídit jeho plnění. Proto se ohlížíte po talentovaných lidech. No a strana se stává propojená s okolím a infiltrovatelná z okolí. Přesně v duchu citovaného protokolu se vám do strany dostanou lidé, kteří přišli se zadáním zvenku: V případě úspěchu modifikovat stranu v takový subjekt, který minimálně nebude škodit naším zájmům, v lepším případě jim bude nahrávat. A uvidíte, že to budou právě tito lidé, kteří budou těmi nejschopnějšími politickými talenty, které bude mít strana k dispozici.

A přesně tak to je s nastupující politickou garniturou. Kdyby nebyli podchycení globalistickými zájmy, nesehnali by dostatek financí na chod strany, média by je rozcupovala jako naprosté extrémisty. Nikdo by si o ně neopřel ani kolo. Byli by marginální politickou silou, jako je u nás například hnutí D.O.S.T. (pamatujete, jak globalista Schwarzenberg zatočil s panem Bátorou jen se objevil v úřednické – nikoli politické – funkci na jednom ministerstvu?)

A proto nechodím volit. Nemá to smysl. Agenda, kterou kterákoli politická garnitura nakonec bude naplňovat, je cesta k totalitnímu státu řízenému z jednoho světového centra pomocí regionálních center jakým je naše slavná EU. I ten nenáviděný Putin pracuje na tvorbě Euroasijské unie, budoucí sestřičky Bruselu.

Cesta z tohoto průšvihu, který se dá směle nazvat ďáblovým panstvím na zemi, je jediná. Tím je evoluční skok, posun paradigmatu současné populace směrem od konkurence ke spolupráci. A možná, že to bude posun, ke kterému směřujeme 2000 let, krok do království lásky. Né té nenávistné a rozvratné havlovské. Ale té skutečně božské, kdy přestaneme závidět a nenávidět a přestaneme se zabíjet, znásilňovat a krást, protože pochopíme, že je to špatné. Ale, aby k tomu došlo, tak k tomu nepotřebujeme volby.

Autor: Jaroslav Moučka | úterý 26.4.2016 9:02 | karma článku: 17.92 | přečteno: 821x


Další články blogera

Jaroslav Moučka

Na vojnu sú treba tri veci: peniaze peňéži, peníze

Transparency International vydala studii, kde pýše, že jednou z hlavních hnacích sil války vedené IS je korupce místních úřadů.

22.2.2017 v 10:33 | Karma článku: 20.62 | Přečteno: 601 | Diskuse

Jaroslav Moučka

Je Doník skutečným revolucionářem v Bílém domě?

Kulturní marxisti všech zemí vyrazili na křížovou cestu proti nově demokraticky zvolenému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Babišův idnes plní údernickou normu 3 antitrumpovské články denně.

13.2.2017 v 9:54 | Karma článku: 18.80 | Přečteno: 537 | Diskuse

Jaroslav Moučka

Osídlení Sudet

Ve včerejším idnesu je článek o Osoblaze a jak se tam lidem těžko žije. http://ostrava.idnes.cz/pribehy-sidlist-osoblaha-na-krnovsku-dwq-/ostrava-zpravy.aspx?c=A170130_181103_ostrava-zpravy_jog

1.2.2017 v 10:37 | Karma článku: 28.10 | Přečteno: 1900 | Diskuse

Jaroslav Moučka

Trump versus Streep

Dal jsem si časový odstup od události, abych byl schopen se oprostit od případných emocí a vidět celou záležitost takříkajíc s čistou hlavou.

30.1.2017 v 10:22 | Karma článku: 35.06 | Přečteno: 1991 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Pavel Chalupský

Omlouvám se za moji troufalost.

Chodím po lese a přišla mi myšlenka. Už podruhé. Mám napsat o tématu, které je pro mnohé dívky a ženy stále tabuizované. Není to vůbec jednoduché téma pro ženy, natož pro mě. Tak to jsem tedy zvědav co z toho vzejde.

20.3.2018 v 5:24 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 87 | Diskuse

Vladimír Špurek

Mýty o námestiach pekne vyfabulované

O problematike vývoja v posledných dňoch sa popísalo dosť. Ani som nemal záujem ešte k tomu čosi pridávať. Radšej som naozaj dva razy stál na námestí.

20.3.2018 v 4:47 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 98 | Diskuse

Marek Trizuljak

Budeme znovu ignorovat příklady z dějin?

Důsledky tzv. "velkých" válek , od napoleonských k první a druhé světové, narůstají krok za krokem do obludných rozměrů. Dehumanizace pod pláštíkem "ještě většího dobra pro člověka" anebo "boje za novou budoucnost národů".

19.3.2018 v 23:27 | Karma článku: 10.69 | Přečteno: 237 |

Ivana Ročňová

Táta Parták aneb úkoly jsou slabý čajíček

Psaní úkolů je nic v porovnání s naším příběhem. V pololetí u nás začaly padat u dcerky čtyřky i pětky. Dcera chodí do první trídy. A učení je u nás opravdu na denním pořádku a pokud nemáte rádi domácí úkoly věřte, že může být hůř

19.3.2018 v 20:39 | Karma článku: 10.99 | Přečteno: 509 | Diskuse

Jan Pražák

Let's speak czech aneb mluvme česky

Stalo se v době těsně po revoluci, když jsme se začali otevírat světu a různí zahraniční investoři vycítili příležitost, uplatnit se na novém trhu. Někteří byli poctiví, jiní už méně a snažili se nás naivní Čechoslováky ošálit.

19.3.2018 v 20:24 | Karma článku: 17.80 | Přečteno: 437 | Diskuse
Počet článků 187 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2745

Chtěl bych žít v demokratickém kapitalismu, kde se k sobě lidé chovají slušně, kde parazit je parazitem ať pobírá bezdůvodně sociální dávky anebo tyje ze spekulací na druhých, a kde se pracovitý člověk má dobře, kde politik chápe svůj mandát jako službu své vlasti a ne příležitost, jak si nahrabat, kde je soudce občany volený zástupce spravedlnosti, která se neřídí stohy dvojakých paragrafů, ale přirozeným právem a zdravým rozumem. Chtěl bych žít v zemi, kde se stát necpe lidem do životů, ale slouží a chrání tvůrce hodnot. A taky bych chtěl žít v zemi, kde slovo vlastenectví není pošlapáváno a zesměšňováno agenty cizích zájmů.

Místo toho žiji v oligarchokratickém systému, kde platí jediné zlaté pravidlo: Kdo má zlato, určuje pravidla. Žiji ve světě, kde svoboda je otroctví, válka je mír a pravda je lež a hromadě bezobratlovců nevadí za mrzký peníz tu lež psát nebo vysílat.

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.