Proč nechodím k volbám

26. 04. 2016 9:02:37
Získali jsme utopisty všech odstínů - demagogy, monarchisty, socialisty i komunisty, a všechny jsme zapřáhli pro sebe. Každý po svém a na svém místě podrývá zbytky bývalé vládní moci a pokouší se zvrátit současný vládnoucí řád.

Jejich činností jsou rozvráceny všechny státy, které touží po klidu, jemuž jsou ochotny přinést nejvyšší oběti. Ale my jim nedáme pokoj, dokud pokorně a veřejně neuznají naši svrchovanou vládu. (Protokoly sionských mudrců, 9. protokol, bod 6)

Tyto protokoly jsou údajně falza, může být, je mi to jedno. Podstatné je, že se naše civilizace vyvíjí posledních 320 let přesně podle pravidel v Protokolech popsaných, byť byly zveřejněny před 120 lety. V co nevěřím je židovské spiknutí na ovládnutí světa. Spiknutí na ovládnutí světa samozřejmě existuje, ale chytří a vzdělaní židé mu jen poskytují své schopnosti při jeho administrování. Skutečnými hybateli jsou vlastníci nadnárodního kapitálu, u nichž je etnicita či religiozita zcela nepodstatnou záležitostí (např. Rockefelleři jsou protestanti, Rothschieldi židé).

V současné době jsme v celém západním světě svědky odklonu voličů od tradičních politických stran u nichž je již příliš vidět, jak nereprezentují zájmy těch již je zvolili, ale reprezentují výhradně zájmy těch, kdož financovali jejich volební kampaně.

Proto má Lidová fronta paní Le Pen ve Francii našlápnuto k vítězství v prezidentských volbách, proto v Polsku vyhrála strana Kaczyńskich, proto na Slovensku získal Marian Kotleba 8% hlasů, v Rakousku se stal vítězem 1. kola prezidentských voleb kandidát strany Svobodných a v USA válcuje své soupeře nekonformní Donald Trump. Tisk je nazývá populisty či dokonce fašisty, ale to jen stará garnitura kolem sebe kope v hrůze ztráty svých politických funkcí.

Tito noví lidé a strany představují vzpouru občanů proti zprofanovanému establishmentu a naději na lepší zastupování jejich zájmů při řízení států.

Jenomže chyba lávky. Parlamentní demokracie v sobě zkrátka má vkomponovánu systémovou vadu a to tu, že nezaručuje výkon politických funkcí morálními a moudrými jedinci.

Představte si, že jste si založili politickou stranu a založili jste ji s těmi nejčistšími úmysly na změnu světa v rajskou zahradu a lidé vám váš čistý úmysl uvěřili a začali do vaši strany vstupovat nejprve z čistého idealismu. Časem jste si vybudovali určitou pozici na politickém poli a začínáte aspirovat na vstup do parlamentu. Strana potřebuje finance, proto přijímáte finanční dary z nejrůznějších zdrojů, významné dárce znáte osobně. Potřebujete schopné lidi, ne jen idealisty, abyste dokázali formulovat program a řídit jeho plnění. Proto se ohlížíte po talentovaných lidech. No a strana se stává propojená s okolím a infiltrovatelná z okolí. Přesně v duchu citovaného protokolu se vám do strany dostanou lidé, kteří přišli se zadáním zvenku: V případě úspěchu modifikovat stranu v takový subjekt, který minimálně nebude škodit naším zájmům, v lepším případě jim bude nahrávat. A uvidíte, že to budou právě tito lidé, kteří budou těmi nejschopnějšími politickými talenty, které bude mít strana k dispozici.

A přesně tak to je s nastupující politickou garniturou. Kdyby nebyli podchycení globalistickými zájmy, nesehnali by dostatek financí na chod strany, média by je rozcupovala jako naprosté extrémisty. Nikdo by si o ně neopřel ani kolo. Byli by marginální politickou silou, jako je u nás například hnutí D.O.S.T. (pamatujete, jak globalista Schwarzenberg zatočil s panem Bátorou jen se objevil v úřednické – nikoli politické – funkci na jednom ministerstvu?)

A proto nechodím volit. Nemá to smysl. Agenda, kterou kterákoli politická garnitura nakonec bude naplňovat, je cesta k totalitnímu státu řízenému z jednoho světového centra pomocí regionálních center jakým je naše slavná EU. I ten nenáviděný Putin pracuje na tvorbě Euroasijské unie, budoucí sestřičky Bruselu.

Cesta z tohoto průšvihu, který se dá směle nazvat ďáblovým panstvím na zemi, je jediná. Tím je evoluční skok, posun paradigmatu současné populace směrem od konkurence ke spolupráci. A možná, že to bude posun, ke kterému směřujeme 2000 let, krok do království lásky. Né té nenávistné a rozvratné havlovské. Ale té skutečně božské, kdy přestaneme závidět a nenávidět a přestaneme se zabíjet, znásilňovat a krást, protože pochopíme, že je to špatné. Ale, aby k tomu došlo, tak k tomu nepotřebujeme volby.

Autor: Jaroslav Moučka | úterý 26.4.2016 9:02 | karma článku: 18.43 | přečteno: 841x

Další články blogera

Jaroslav Moučka

Na vojnu sú treba tri veci: peniaze peňéži, peníze

Transparency International vydala studii, kde pýše, že jednou z hlavních hnacích sil války vedené IS je korupce místních úřadů.

22.2.2017 v 10:33 | Karma článku: 21.21 | Přečteno: 656 | Diskuse

Jaroslav Moučka

Je Doník skutečným revolucionářem v Bílém domě?

Kulturní marxisti všech zemí vyrazili na křížovou cestu proti nově demokraticky zvolenému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Babišův idnes plní údernickou normu 3 antitrumpovské články denně.

13.2.2017 v 9:54 | Karma článku: 20.03 | Přečteno: 566 | Diskuse

Jaroslav Moučka

Osídlení Sudet

Ve včerejším idnesu je článek o Osoblaze a jak se tam lidem těžko žije. http://ostrava.idnes.cz/pribehy-sidlist-osoblaha-na-krnovsku-dwq-/ostrava-zpravy.aspx?c=A170130_181103_ostrava-zpravy_jog

1.2.2017 v 10:37 | Karma článku: 28.33 | Přečteno: 1965 | Diskuse

Jaroslav Moučka

Trump versus Streep

Dal jsem si časový odstup od události, abych byl schopen se oprostit od případných emocí a vidět celou záležitost takříkajíc s čistou hlavou.

30.1.2017 v 10:22 | Karma článku: 35.20 | Přečteno: 2019 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Tadeáš Firla

Je dobré být sám?

"Zklame-li se v lásce muž, zůstane starým mládencem. Zklame-li se v lásce žena, vdá se." (Vauvenargues). Názor autora je zřejmě osobní i trochu legrační. Vede zklamání muže k osamocení, chce zůstat sám? Je dobré člověku být sám?

22.1.2019 v 1:03 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 26 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

HDP, růst a političtí gauneři

Přijde mi, že někteří politici a ekonomové se chovají spíše jako lakýrníci. Lakují nám všechno na růžovo a z dalších barev nejradši používají černou a bílou.

21.1.2019 v 21:57 | Karma článku: 7.79 | Přečteno: 159 | Diskuse

Bohumír Šimek

Křesťané a muslimové

Vážení a milí křesťané, vy chásko jedna nezdárná, řeknu vám na rovinu, já být Pánem Bohem, tak na vás pošlu Mohameda.

21.1.2019 v 20:19 | Karma článku: 10.98 | Přečteno: 479 | Diskuse

Bohm Vladimir

Neznalost zákona neomlouvá, aneb víte jaký je nejvyšší zákon přírody?

Neznalost zákona neomlouvá. To platí nejen v naší společnosti a právním systému v němž žijeme, ale hlavně i na úrovni nejvyšší - přírody. Schválně kdo zná a vysloví tento zákon, než bude pokračovat ve čtení?

21.1.2019 v 17:48 | Karma článku: 12.94 | Přečteno: 554 | Diskuse

Karel Trčálek

Proč nás autor „Husitské epopeje“ mystifikuje?

Takzvaná „Husitská epopej“ má se skutečnou historii máloco společného, protože není ničím jiným než jen manipulací

21.1.2019 v 15:35 | Karma článku: 13.88 | Přečteno: 1139 | Diskuse
Počet článků 187 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2760

Chtěl bych žít v demokratickém kapitalismu, kde se k sobě lidé chovají slušně, kde parazit je parazitem ať pobírá bezdůvodně sociální dávky anebo tyje ze spekulací na druhých, a kde se pracovitý člověk má dobře, kde politik chápe svůj mandát jako službu své vlasti a ne příležitost, jak si nahrabat, kde je soudce občany volený zástupce spravedlnosti, která se neřídí stohy dvojakých paragrafů, ale přirozeným právem a zdravým rozumem. Chtěl bych žít v zemi, kde se stát necpe lidem do životů, ale slouží a chrání tvůrce hodnot. A taky bych chtěl žít v zemi, kde slovo vlastenectví není pošlapáváno a zesměšňováno agenty cizích zájmů.

Místo toho žiji v oligarchokratickém systému, kde platí jediné zlaté pravidlo: Kdo má zlato, určuje pravidla. Žiji ve světě, kde svoboda je otroctví, válka je mír a pravda je lež a hromadě bezobratlovců nevadí za mrzký peníz tu lež psát nebo vysílat.

Najdete na iDNES.cz